W maju zgłoś temat na VIII OFIP! [patronat ngo.pl]
autor(ka): OFOP
VIII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 września 2017 roku. Wzorem lat ubiegłych zapraszamy wszystkie organizacje i grupy nieformalne, które chcą współtworzyć to najważniejsze dla sektora obywatelskiego w Polsce wydarzenie, do składania propozycji tematów i poprowadzenia własnych sesji w drugim dniu Forum.

Wybieramy tematy najbardziej gorące w sektorze i robimy to wspólnie – wszystkich przekonanych, że potrafią w sposób atrakcyjny i zachęcający do udziału przeprowadzić godzinną sesję (najlepiej w formie interaktywnej) serdecznie zapraszamy do składania zgłoszeń. Tematem przewodnim będą wolność i wartości, a więc będziemy zachęcać do napisania nam krótko, jakie wartości są w waszej organizacji najbardziej istotne. Będziemy zastanawiać się, jakie wartości łączą osoby angażujące się w pomnażanie wspólnego dobra i szukające odpowiedzi na istotne społecznie kwestie. Interesujące będzie przyjrzenie się podczas spotkania we wrześniu w Warszawie, które z nich znajdują się w kanonie wartości społecznych, ale co ważniejsze – jak są podzielane przez różne środowiska.

Do 26 maja 2017 r. na stronie wydarzenia www.ofip.eu będzie aktywny formularz rejestracyjny dla osób, które chcą skorzystać z tej okazji.

Zależy nam na tym, żeby tegoroczne Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych odpowiadało na pytania, które nas wszystkich dotyczą, ale również mamy pewność, że wiele organizacji ma do zaprezentowania unikalny temat, być może szerzej znany mniejszej grupie lub w środowisku lokalnym, a wart przedstawienia uczestnikom z innych części kraju. Wiemy, że wiele osób chętnie podzieli się z uczestnikami OFIP-u swoją unikalną wiedzą, wierzmy, że sesje wzbogacą zarówno bezpośrednich odbiorców, jak i cały program tegorocznej imprezy.

W tym roku rozszerzymy partycypacyjny charakter OFIP-u – dajemy dodatkową możliwość tworzenia go wspólnie i na interesujące nas tematy będzie można na przełomie maja i czerwca zagłosować na stronie OFIP-u. Wtedy otworzymy też rejestrację dla wszystkich chętnych.

Aby zarejestrować swój temat teraz, kliknij http://ofip.eu/formularz-dla-organizacji/.

Dodatkowych informacji udziela Monika Korczak pod adresem . Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń i dzielenia się tą informacją ze wszystkimi zainteresowanymi osobami.

Pozdrawiamy!

Zespół VIII OFIP-u

www.ofip.eu

www.facebook.com/ofip.eu

miejsce: Krakowskie Przedmieście, Warszawa,
organizator: Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP
adres: Strzelecka 3 12, 03-433 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
tel.: 22 253 28 56, e-mail: ofop@ofop.eu
www: http://www.ofop.eu 
źródło: Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych
data publikacji: 2017-05-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!