dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Program VIII OFIP-u poznamy 12 czerwca [patronat ngo.pl]

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznym Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych w dniach 8 i 9 września 2017 r. W poniedziałek, 12 czerwca 2017 r. na stronie wydarzenia www.ofip.eu zostanie opublikowany program forum odbywającego się na Uniwersytecie Warszawskim oraz uruchomiona rejestracja dla organizacji chętnych do wystawienia się na Pikniku Inicjatyw Pozarządowych.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): OFOP

2017-06-08, 16.19
VII OFIP 2014, fot. Kaja Drąg

Do rejestracji na Piknik odbywający się w drugim dniu OFIP-u w sobotę, 9 września zachęcamy w pierwszej kolejności organizacje działające na rzecz Warszawy i warszawiaków. Pod Piknik na Krakowskim Przedmieściu rezerwujemy miejsce na maks. 90 namiotów oraz scenę i przestrzeń do wspólnych działań.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w forum zapraszamy do wypełnienia FORMULARZA UCZESTNIKA http://ofip.eu/formularz-uczestnika/. Wszystkie osoby będą proszone o wniesienie opłaty 60 zł za dwa dni (plus dodatkowo za każdy posiłek po 15 zł). Żeby zagwarantować sobie udział należy w ciągu 7 dni od rejestracji dokonać wpłaty. VIII OFIP-u nie pokrywa kosztów dojazdu ani nie zapewnia miejsc noclegowych, ale postaramy się o przygotowanie preferencyjnej oferty noclegów.

Istnieje możliwość dofinansowania udziału ze środków Programu Wspieranie Organizacji Pozarządowych Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – dla osób z organizacji z ośrodków do 40 tys. mieszkańców albo organizacji, których budżet roczny nie przekracza 75 tys. zł. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie OFIP-u w zakładce STREFA UCZESTNIKA poświęconej Dofinansowaniu (http://ofip.eu/strefa-uczestnika/dofinansowanie/).

Wolontariuszu dołącz do naszego zespołu!

Takie wydarzenie nie może funkcjonować bez Waszej pomocy. Szukamy osób, które mają zapał i chcą poznać przygotowania ogólnopolskiej imprezy od kuchni, służyć nam swoim doświadczeniem i z nami się rozwijać, poznać ludzi i działania organizacji pozarządowych. Zgłosić można się przez formularz http://ofip.eu/formularz-wolontariat/

A z pytaniami pisać do naszej koordynatorki wolontariatu Kasi Sztarbały: .

Czekamy na Was!

Zespół VIII OFIP-u

Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

miejsce: Uniwersytet Warszawski i okolice, Krakowskie Przedmieście, Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2017-09-08 do 2017-09-09
organizator: Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP
adres: Strzelecka 3 12, 03-433 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
tel.: 22 416 40 30, e-mail: ofop@ofop.eu
www: http://www.ofop.eu 
źródło: VIII OFIP
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.