dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Głosuj na temat na VIII OFIP-ie do 7 czerwca [patronat ngo.pl]

Do programu wydarzeń VIII Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych (Warszawa, 8-9 września 2017 r.) wpłynęły zgłoszenia pomysłów na sesje, które zostaną poprowadzone przez grupy i organizacje drugiego dnia forum. Do 7 czerwca 2017 r. spośród zgłoszonych tematów można wybrać 10 najciekawszych.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): OFOP

2017-05-30, 14.38

Program wydarzeń Ogólnopolskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych tradycyjnie jest tworzony przez organizacje i osoby zaangażowane w działalność obywatelską z całego kraju. Przygotowując VIII OFIP zaprosiliśmy wszystkie osoby i grupy do zgłaszania pomysłów warsztatów i debat, które będą prowadzone w sesjach równoległych od rana drugiego dnia forum na Uniwersytecie Warszawskim.

Nadesłano ponad 60 zgłoszeń, z czego maksymalnie 40 może znaleźć się w programie forum. 20 z nich zostanie wybranych w publicznym głosowaniu – te, które będą cieszyły się największą popularnością zostaną wpisane do programu VIII OFIP-u.

W związku z tym, że można już rejestrować swój udział w VIII OFIP-ie, każdą osobę przygotowującą się do wypełnienia formularza uczestnika VIII OFIP-u zachęcamy do przejścia najpierw do FORMULARZA GŁOSOWANIA i oddania głosu na tematy sesji.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się informacją o głosowaniu!

Zespół VIII OFIP-u

 

Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

data wydarzenia: od 2017-05-30 do 2017-06-07
organizator: Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP
adres: Strzelecka 3 12, 03-433 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
tel.: 22 416 40 30, e-mail: ofop@ofop.eu
www: http://www.ofop.eu 
źródło: VIII OFIP
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.